• שיתוף:
  • Share on Facebook
  • Share on Twitter
  • Share on Pinterest
  • Share on Google+
  • Share on LinkedIn

חוני המעגל 1/3, תל אביב

בלב המתחם הירוק, השקט והפסטורלי בעורפו של רחוב אבן גבירול, מוקף חצרות וטובל בגינה יפהפיה, מוקם פרוייקט היוקרה חוני המעגל 1-3. הפרוייקט, על 2 בנייני הבוטיק שבו, תוכנן עבור אנשים שאיכות חיים נמצאת בראש סדר העדיפות שלהם, תוך שימת דגש על כל הפרטים הקטנים אך המשמעותיים, שעושים את ההבדל עבור דיירי הבית ומייצרים עבורם חוויית מגורים שלמה ומושלמת.


התכנון האדריכלי משתלב באופן הרמוני עם הסביבה המקיפה אותו ושומר על הפשטות והניקיון המאפיינים את הסגנון הבינלאומי- הסגנון האדריכלי שבהשראתו נבנו הבתים המקוריים בשכונה ובזכותו זכתה תל אביב להיכלל ברשימת אתרי המורשת של אונסקו.


תכנון פנים הדירות שם דגש על חללים מרווחים במיוחד, על מפרט פרימיום יוקרתי בסטנדרט החורג מהמקובל, על פתחים גדולים המכניסים לתוך הבית את האור, הירוק והשקט שמחוצה לו, ומרפסות שמש גדולות הטובלות בנוף הפסטורלי. את התמונה החיצונית המרהיבה משלימה גינה חזיתית יפהפיה בתכנון אדריכל נוף מוביל.  לבחירתכם דירות 4 חדרים מרווחות עם מרפסת שמש ופנטהאוזים מפוארים המשקיפים אל הפארק, השדרה וכל מה שמרגש בעיר הגדולה.

אסף שילה, משרד שילה אדריכלים

פרוייקט חוני המעגל 1-3 כולל הרחבת הדירות הקיימות בממ"ד ומרפסות שמש יחד עם חיזוק הבנין לרעידות אדמה ,שיפוץ כולל וכן תוספת של מתקן חניה אוטומטי תת-קרקעי לרווחת כל הדיירים. לכל בניין תתווסף קומה וחצי הכוללות סה"כ 6 יח"ד חדשות בפרויקט.


התכנון האדריכלי מונע מתוך כבוד לבניין הקיים וכמי שרוצה להעניק לו ריענון ויציאה לתקופת חיים חדשה. פשטות וניקיון למסה האדריכלית יחד עם דגש על שילוב פיתוח המגרש והמערכות המתקדמות לכדי יחידה אחת אדריכלית מגובשת. תכנון הדירות החדשות נועד בראש ובראשונה לייצר סביבת מגורים נוחה המותאמת לצרכי הדיירים.

Close Window Download Floor Plan Print Floor Plan